Rozpisy

BACK2SCHOOL 2023 U11


skupina A
Datum a čas
Č. z.
Hřiště
Zápas
Výsledek
24.08.2023 17:40
3
Tempo SI
Tempo Praha vs. Hippos Brno
13:14
25.08.2023 10:00
6
Tempo SII
Hippos Brno vs. Technika Brno
25.08.2023 13:40
9
Tempo SI
Technika Brno vs. Tempo Praha

skupina B
Datum a čas
Č. z.
Hřiště
Zápas
Výsledek
24.08.2023 16:00
2
Tempo SII
SaBaT Praha vs. Sokol Hluboká
13:9
25.08.2023 09:40
5
Tempo SI
Sokol Hluboká vs. Hroši Brno
25.08.2023 14:00
10
Tempo SII
Hroši Brno vs. SaBaT Praha

skupina C
Datum a čas
Č. z.
Hřiště
Zápas
Výsledek
24.08.2023 15:40
1
Tempo SI
Eagles Praha vs. Miners Kladno
15:0
25.08.2023 12:00
8
Tempo SII
Miners Kladno vs. Draci Brno
25.08.2023 15:40
11
Tempo SI
Draci Brno vs. Eagles Praha

skupina D
Datum a čas
Č. z.
Hřiště
Zápas
Výsledek
24.08.2023 18:00
4
Tempo SII
Ježci Jihlava vs. Eagles Praha U10
15:5
25.08.2023 11:40
7
Tempo SI
Eagles Praha U10 vs. Třebíč Nuclears
25.08.2023 16:00
12
Tempo SII
Třebíč Nuclears vs. Ježci Jihlava

skupina 9.-12. místo
Datum a čas
Č. z.
Hřiště
Zápas
Výsledek
25.08.2023 17:40
13
Tempo SI
3A vs. 3D
25.08.2023 18:00
14
Tempo SII
3B vs. 3C
26.08.2023 13:40
19
Tempo SI
3C vs. 3A
26.08.2023 14:00
20
Tempo SII
3D vs. 3B
27.08.2023 09:00
26
Tempo SII
3A vs. 3B
27.08.2023 09:20
25
Tempo SI
3C vs. 3D

čtvrtfinále
Datum a čas
Č. z.
Hřiště
Zápas
Výsledek
26.08.2023 09:40
15
Tempo SI
1A vs. 2D
26.08.2023 10:00
16
Tempo SII
1D vs. 2A
26.08.2023 11:40
17
Tempo SI
1C vs. 2B
26.08.2023 12:00
18
Tempo SII
1B vs. 2C

semifinále (5.-8. místo)
Datum a čas
Č. z.
Hřiště
Zápas
Výsledek
26.08.2023 15:40
21
Tempo SI
L15 vs. L17
26.08.2023 16:00
22
Tempo SII
L16 vs. L18

semifinále
Datum a čas
Č. z.
Hřiště
Zápas
Výsledek
26.08.2023 17:40
23
Tempo SI
W15 vs. W17
26.08.2023 18:00
24
Tempo SII
W16 vs. W18

o 7. místo
Datum a čas
Č. z.
Hřiště
Zápas
Výsledek
27.08.2023 11:00
28
Tempo SII
L21 vs. L22

o 5. místo
Datum a čas
Č. z.
Hřiště
Zápas
Výsledek
27.08.2023 13:00
30
Tempo SII
W21 vs. W22

o 3. místo
Datum a čas
Č. z.
Hřiště
Zápas
Výsledek
27.08.2023 11:20
27
Tempo SI
L23 vs. L24

finále
Datum a čas
Č. z.
Hřiště
Zápas
Výsledek
27.08.2023 13:20
29
Tempo SI
W23 vs. W24

BACK2SCHOOL 2023 U13


skupina A
Datum a čas
Č. z.
Hřiště
Zápas
Výsledek
24.08.2023 13:30
4
Troja base
Arrows Ostrava vs. Technika Brno
7:9
24.08.2023 13:45
3
Troja soft
Berlin Flamingos vs. Ježci Jihlava
8:11
24.08.2023 15:45
5
Troja soft
Technika Brno vs. Berlin Flamingos
0:14
24.08.2023 17:45
7
Troja soft
Ježci Jihlava vs. Arrows Ostrava
14:0
25.08.2023 08:30
10
Troja base
Berlin Flamingos vs. Arrows Ostrava
25.08.2023 12:00
13
Troja soft
Technika Brno vs. Ježci Jihlava

skupina B
Datum a čas
Č. z.
Hřiště
Zápas
Výsledek
24.08.2023 15:30
6
Troja base
SaBaT Praha vs. Hippos Brno
0:8
24.08.2023 17:30
8
Troja base
Hippos Brno vs. Třebíč Nuclears
1:4
25.08.2023 10:00
11
Troja soft
Třebíč Nuclears vs. SaBaT Praha

skupina C
Datum a čas
Č. z.
Hřiště
Zápas
Výsledek
24.08.2023 11:45
1
Troja soft
Miners Kladno vs. Eagles Praha White
8:4
25.08.2023 10:30
12
Troja base
Eagles Praha White vs. Hroši Brno
25.08.2023 12:30
14
Troja base
Hroši Brno vs. Miners Kladno

skupina D
Datum a čas
Č. z.
Hřiště
Zápas
Výsledek
24.08.2023 11:30
2
Troja base
Tempo Praha vs. Vienna Metrostars
9:6
25.08.2023 08:00
9
Troja soft
Eagles Praha Green vs. Tempo Praha
25.08.2023 14:30
16
Troja base
Vienna Metrostars vs. Eagles Praha Green

skupina E (9. až 13. místo)
Datum a čas
Č. z.
Hřiště
Zápas
Výsledek
26.08.2023 08:30
21
Troja base
3rd group A vs. 3rd group B
26.08.2023 08:45
20
Troja soft
3rd group C vs. 4th group A
26.08.2023 13:00
25
Troja base
loser 20 vs. loser 21
26.08.2023 13:15
24
Troja soft
3rd group D vs. winner 20
26.08.2023 17:30
29
Troja base
winner 25 vs. loser 24
26.08.2023 17:45
28
Troja soft
winner 21 vs. winner 24
27.08.2023 08:30
31
Troja base
loser 28 vs. winner 29
27.08.2023 13:00
35
Troja base
winner 28 vs. winner 31

čtvrtfinále
Datum a čas
Č. z.
Hřiště
Zápas
Výsledek
25.08.2023 14:00
15
Troja soft
1st group B vs. 2nd group C
25.08.2023 16:00
17
Troja soft
1st group C vs. 2nd group B
25.08.2023 17:00
18
Troja base
1st group A vs. 2nd group D
25.08.2023 18:00
19
Troja soft
1st group D vs. 2nd group A

semifinále (5.-8. místo)
Datum a čas
Č. z.
Hřiště
Zápas
Výsledek
26.08.2023 10:45
23
Troja base
loser 15 vs. loser 18
26.08.2023 15:15
27
Troja base
loser 17 vs. loser 19

semifinále
Datum a čas
Č. z.
Hřiště
Zápas
Výsledek
26.08.2023 11:00
22
Troja soft
winner 15 vs. winner 18
26.08.2023 15:30
26
Troja soft
winner 17 vs. winner 19

o 7. místo
Datum a čas
Č. z.
Hřiště
Zápas
Výsledek
27.08.2023 10:45
33
Troja base
loser 23 vs. loser 27

o 5. místo
Datum a čas
Č. z.
Hřiště
Zápas
Výsledek
27.08.2023 08:45
30
Troja soft
winner 23 vs. winner 27

o 3. místo
Datum a čas
Č. z.
Hřiště
Zápas
Výsledek
27.08.2023 11:00
32
Troja soft
loser 22 vs. loser 26

finále
Datum a čas
Č. z.
Hřiště
Zápas
Výsledek
27.08.2023 13:15
34
Troja soft
winner 22 vs. winner 26

BACK2SCHOOL 2023 U15


skupina A
Datum a čas
Č. z.
Hřiště
Zápas
Výsledek
14.08.2023 13:00
4
Krč 1
Berlin Flamingos vs. Klasik Frýdek-Místek
24.08.2023 10:45
2
Krč 1
Tempo Praha vs. Ježci Jihlava
24.08.2023 15:30
5
Krč CENTRAL
Klasik Frýdek-Místek vs. Tempo Praha
10:4
24.08.2023 17:30
8
Krč 1
Ježci Jihlava vs. Berlin Flamingos
5:8
25.08.2023 11:00
11
Krč CENTRAL
Tempo Praha vs. Berlin Flamingos
25.08.2023 15:15
16
Krč 1
Klasik Frýdek-Místek vs. Ježci Jihlava

skupina B
Datum a čas
Č. z.
Hřiště
Zápas
Výsledek
24.08.2023 15:15
6
Krč 1
Kotlářka Praha vs. Hroši Brno
1:7
25.08.2023 08:45
9
Krč CENTRAL
Arrows Ostrava vs. Kotlářka Praha
25.08.2023 13:00
14
Krč 1
Hroši Brno vs. Arrows Ostrava

skupina C
Datum a čas
Č. z.
Hřiště
Zápas
Výsledek
24.08.2023 13:15
3
Krč CENTRAL
SaBaT Praha vs. Centaury Warsaw
15:0
24.08.2023 17:45
7
Krč CENTRAL
Sokol Hluboká vs. SaBaT Praha
1:10
25.08.2023 10:45
12
Krč 1
Centaury Warsaw vs. Sokol Hluboká

skupina D
Datum a čas
Č. z.
Hřiště
Zápas
Výsledek
24.08.2023 11:00
1
Krč CENTRAL
Eagles Praha vs. Technika Brno
11:10
25.08.2023 08:30
10
Krč 1
Technika Brno vs. RP Outlaws
25.08.2023 13:15
13
Krč CENTRAL
RP Outlaws vs. Eagles Praha

skupina (9. až 13. místo)
Datum a čas
Č. z.
Hřiště
Zápas
Výsledek
26.08.2023 08:30
21
Krč 1
3rd group A vs. 3rd group B
26.08.2023 08:45
20
Krč CENTRAL
3rd group C vs. 4th group A
26.08.2023 13:00
25
Krč 1
loser 20 vs. loser 21
26.08.2023 13:15
24
Krč CENTRAL
3rd group D vs. winner 20
26.08.2023 17:30
29
Krč 1
winner 25 vs. loser 24
26.08.2023 17:45
28
Krč CENTRAL
winner 21 vs. winner 24
27.08.2023 08:30
31
Krč 1
loser 28 vs. winner 29
27.08.2023 13:00
35
Krč 1
winner 28 vs. winner 31

čtvrtfinále
Datum a čas
Č. z.
Hřiště
Zápas
Výsledek
25.08.2023 15:30
15
Krč CENTRAL
1st group B vs. 2nd group C
25.08.2023 17:30
18
Krč 1
1st group C vs. 2nd group B
25.08.2023 17:45
17
Krč CENTRAL
1st group A vs. 2nd group D
25.08.2023 20:00
19
Krč CENTRAL
1st group D vs. 2nd group A

semifinále (5.-8. místo)
Datum a čas
Č. z.
Hřiště
Zápas
Výsledek
26.08.2023 10:45
23
Krč 1
loser 15 vs. loser 17
26.08.2023 15:15
27
Krč 1
loser 18 vs. loser 19

semifinále
Datum a čas
Č. z.
Hřiště
Zápas
Výsledek
26.08.2023 11:00
22
Krč CENTRAL
winner 15 vs. winner 17
26.08.2023 15:30
26
Krč CENTRAL
winner 18 vs. winner 19

o 7. místo
Datum a čas
Č. z.
Hřiště
Zápas
Výsledek
27.08.2023 14:05
33
Krč 1
loser 23 vs. loser 27

o 5. místo
Datum a čas
Č. z.
Hřiště
Zápas
Výsledek
27.08.2023 08:45
30
Krč CENTRAL
winner 23 vs. winner 27

o 3. místo
Datum a čas
Č. z.
Hřiště
Zápas
Výsledek
27.08.2023 11:00
32
Krč CENTRAL
loser 22 vs. loser 26

finále
Datum a čas
Č. z.
Hřiště
Zápas
Výsledek
27.08.2023 13:15
34
Krč CENTRAL
winner 22 vs. winner 26