Rozpisy

BACK2SCHOOL 2021 U11


skupina A
Datum a čas
Č.z.
Hřiště
Zápas
Výsledek
26.08.2021 15:40
1
Tempo SI
Miners Kladno vs. SaBaT Praha
10:0
27.08.2021 10:00
6
Tempo SII
SaBaT Praha vs. Technika Brno
5:10
27.08.2021 13:40
9
Tempo SI
Technika Brno vs. Miners Kladno
1:12

skupina B
Datum a čas
Č.z.
Hřiště
Zápas
Výsledek
26.08.2021 16:00
2
Tempo SII
Třebíč Nuclears vs. Hippos Brno
15:0
27.08.2021 09:40
5
Tempo SI
Hippos Brno vs. Eagles Praha
11:0
27.08.2021 14:00
10
Tempo SII
Eagles Praha vs. Třebíč Nuclears
0:19

skupina C
Datum a čas
Č.z.
Hřiště
Zápas
Výsledek
26.08.2021 17:40
3
Tempo SI
Tempo Praha vs. SK Kotlářka Praha
2:11
27.08.2021 12:00
8
Tempo SII
Arrows Ostrava vs. Tempo Praha
3:7
27.08.2021 15:40
11
Tempo SI
SK Kotlářka Praha vs. Arrows Ostrava
4:1

skupina D
Datum a čas
Č.z.
Hřiště
Zápas
Výsledek
26.08.2021 18:00
4
Tempo SII
Hroši Brno vs. Eagles Praha U10
13:4
27.08.2021 11:40
7
Tempo SI
Eagles Praha U10 vs. Ježci Jihlava
8:19
28.08.2021 09:00
12
Tempo SII
Ježci Jihlava vs. Hroši Brno
0:10

skupina 9.-12. místo
Datum a čas
Č.z.
Hřiště
Zápas
Výsledek
28.08.2021 14:00
19
Tempo SI
Arrows Ostrava vs. SaBaT Praha
6:3
28.08.2021 14:00
20
Tempo SII
Eagles Praha U10 vs. Eagles Praha
9:4
29.08.2021 09:00
25
Tempo SI
Arrows Ostrava vs. Eagles Praha U10
4:9
29.08.2021 09:00
26
Tempo SII
SaBaT Praha vs. Eagles Praha
1:16
29.08.2021 12:40
13
Tempo SI
SaBaT Praha vs. Eagles Praha U10
3:13
29.08.2021 12:40
14
Tempo SII
Eagles Praha vs. Arrows Ostrava
6:7

čtvrtfinále
Datum a čas
Č.z.
Hřiště
Zápas
Výsledek
28.08.2021 10:00
15
Tempo SI
Miners Kladno vs. Ježci Jihlava
3:5
28.08.2021 10:00
16
Tempo SII
Hroši Brno vs. Technika Brno
11:5
28.08.2021 12:00
17
Tempo SI
SK Kotlářka Praha vs. Hippos Brno
5:17
28.08.2021 12:00
18
Tempo SII
Třebíč Nuclears vs. Tempo Praha
5:4

semifinále (5.-8. místo)
Datum a čas
Č.z.
Hřiště
Zápas
Výsledek
28.08.2021 16:00
21
Tempo SI
Miners Kladno vs. Technika Brno
2:3
28.08.2021 16:00
22
Tempo SII
SK Kotlářka Praha vs. Tempo Praha
3:5

semifinále
Datum a čas
Č.z.
Hřiště
Zápas
Výsledek
28.08.2021 18:00
23
Tempo SI
Ježci Jihlava vs. Hroši Brno
3:12
28.08.2021 18:00
24
Tempo SII
Hippos Brno vs. Třebíč Nuclears
0:10

o 7. místo
Datum a čas
Č.z.
Hřiště
Zápas
Výsledek
29.08.2021 10:50
28
Tempo SII
Miners Kladno vs. SK Kotlářka Praha
16:6

o 5. místo
Datum a čas
Č.z.
Hřiště
Zápas
Výsledek
29.08.2021 14:30
30
Tempo SII
Technika Brno vs. Tempo Praha
17:7

o 3. místo
Datum a čas
Č.z.
Hřiště
Zápas
Výsledek
29.08.2021 10:50
27
Tempo SI
Ježci Jihlava vs. Hippos Brno
9:8

finále
Datum a čas
Č.z.
Hřiště
Zápas
Výsledek
29.08.2021 14:30
29
Tempo SI
Hroši Brno vs. Třebíč Nuclears
2:12

BACK2SCHOOL 2021 U13


skupina A
Datum a čas
Č.z.
Hřiště
Zápas
Výsledek
26.08.2021 15:00
1
Troja base
Třebíč Nuclears vs. Technika Brno
14:1
27.08.2021 08:40
6
Troja soft
Technika Brno vs. Tempo Praha
2:11
27.08.2021 13:00
9
Troja base
Tempo Praha vs. Třebíč Nuclears
8:15

skupina B
Datum a čas
Č.z.
Hřiště
Zápas
Výsledek
26.08.2021 15:20
2
Troja soft
SaBaT Praha vs. SK Kotlářka Praha
14:0
27.08.2021 08:20
5
Troja base
SK Kotlářka Praha vs. Arrows Ostrava
0:15
27.08.2021 13:20
10
Troja soft
Arrows Ostrava vs. SaBaT Praha
1:19

skupina C
Datum a čas
Č.z.
Hřiště
Zápas
Výsledek
26.08.2021 17:20
3
Troja base
Eagles Praha vs. Hippos Brno
8:5
27.08.2021 11:00
8
Troja soft
Hippos Brno vs. Ježci Jihlava
5:2
28.08.2021 08:20
11
Troja base
Ježci Jihlava vs. Eagles Praha
1:11

skupina D
Datum a čas
Č.z.
Hřiště
Zápas
Výsledek
26.08.2021 17:40
4
Troja soft
Hroši Brno vs. Northwest Warriors
16:1
27.08.2021 10:40
7
Troja base
Northwest Warriors vs. Sokol Hluboká
3:6
28.08.2021 08:40
12
Troja soft
Sokol Hluboká vs. Hroši Brno
6:8

skupina 9.-12. místo
Datum a čas
Č.z.
Hřiště
Zápas
Výsledek
28.08.2021 14:05
13
Troja base
Technika Brno vs. Northwest Warriors
5:11
28.08.2021 14:25
14
Troja soft
SK Kotlářka Praha vs. Ježci Jihlava
5:4
29.08.2021 09:00
25
Troja base
Technika Brno vs. Ježci Jihlava
12:4
29.08.2021 09:20
26
Troja soft
Northwest Warriors vs. SK Kotlářka Praha
11:5

čtvrtfinále
Datum a čas
Č.z.
Hřiště
Zápas
Výsledek
28.08.2021 10:15
15
Troja base
Třebíč Nuclears vs. Sokol Hluboká
13:0
28.08.2021 10:35
16
Troja soft
Hroši Brno vs. Tempo Praha
1:5
28.08.2021 12:10
17
Troja base
Eagles Praha vs. Arrows Ostrava
6:4
28.08.2021 12:30
18
Troja soft
SaBaT Praha vs. Hippos Brno
10:3

semifinále (5.-8. místo)
Datum a čas
Č.z.
Hřiště
Zápas
Výsledek
28.08.2021 18:00
23
Troja base
Sokol Hluboká vs. Hroši Brno
6:7
28.08.2021 18:05
24
Troja soft
Arrows Ostrava vs. Hippos Brno
13:12

semifinále
Datum a čas
Č.z.
Hřiště
Zápas
Výsledek
28.08.2021 16:10
21
Troja base
Třebíč Nuclears vs. Tempo Praha
10:9
28.08.2021 16:10
22
Troja soft
Eagles Praha vs. SaBaT Praha
4:7

o 7. místo
Datum a čas
Č.z.
Hřiště
Zápas
Výsledek
29.08.2021 11:20
27
Troja soft
Sokol Hluboká vs. Hippos Brno
3:9

o 5. místo
Datum a čas
Č.z.
Hřiště
Zápas
Výsledek
29.08.2021 13:40
29
Troja base
Arrows Ostrava vs. Hroši Brno
1:7

o 3. místo
Datum a čas
Č.z.
Hřiště
Zápas
Výsledek
29.08.2021 11:40
28
Troja soft
Tempo Praha vs. Eagles Praha
0:5

finále
Datum a čas
Č.z.
Hřiště
Zápas
Výsledek
29.08.2021 14:00
30
Troja soft
Třebíč Nuclears vs. SaBaT Praha
10:24

SUMA PONY LEAGUE U15


skupina A
Datum a čas
Č.z.
Hřiště
Zápas
Výsledek
26.08.2021 13:20
2
Krč CENTRAL
Hroši Brno vs. SaBaT Praha
12:8
26.08.2021 17:00
7
Krč 1
SaBaT Praha vs. Sokol Hluboká
0:15
27.08.2021 12:20
11
Krč 1
Sokol Hluboká vs. Hroši Brno
4:11

skupina B
Datum a čas
Č.z.
Hřiště
Zápas
Výsledek
26.08.2021 12:20
3
Krč 1
Technika Brno vs. Tempo Praha
2:12
26.08.2021 14:40
5
Krč 1
Tempo Praha vs. Arrows Ostrava
9:0
27.08.2021 10:00
9
Krč 1
Arrows Ostrava vs. Technika Brno
3:19

skupina C
Datum a čas
Č.z.
Hřiště
Zápas
Výsledek
26.08.2021 11:00
1
Krč CENTRAL
Hippos Brno vs. Eagles Praha
7:8
26.08.2021 18:00
6
Krč CENTRAL
Kotlářka Praha vs. Hippos Brno
10:9
27.08.2021 12:20
10
Krč CENTRAL
Eagles Praha vs. Kotlářka Praha
9:0

skupina D
Datum a čas
Č.z.
Hřiště
Zápas
Výsledek
26.08.2021 15:40
4
Krč CENTRAL
Klasik Frýdek-Místek vs. Blesk Jablonec
5:2
27.08.2021 10:00
8
Krč CENTRAL
Blesk Jablonec vs. Klasik Frýdek-Místek
4:16

skupina 9.-11. místo
Datum a čas
Č.z.
Hřiště
Zápas
Výsledek
28.08.2021 14:40
13
Krč 1
Hippos Brno vs. Arrows Ostrava
6:
29.08.2021 09:00
17
Krč 1
Arrows Ostrava vs. SaBaT Praha
12:
29.08.2021 11:20
19
Krč 1
SaBaT Praha vs. Hippos Brno
3:

semifinále (5.-8. místo)
Datum a čas
Č.z.
Hřiště
Zápas
Výsledek
28.08.2021 17:00
15
Tempo BI
Sokol Hluboká vs. Blesk Jablonec
4:0
29.08.2021 09:00
16
Krč CENTRAL
Technika Brno vs. Kotlářka Praha
6:8

semifinále
Datum a čas
Č.z.
Hřiště
Zápas
Výsledek
28.08.2021 17:30
12
Krč CENTRAL
Hroši Brno vs. Klasik Frýdek-Místek
0:1
28.08.2021 19:30
14
Krč CENTRAL
Tempo Praha vs. Eagles Praha
10:9

o 7. místo
Datum a čas
Č.z.
Hřiště
Zápas
Výsledek
29.08.2021 12:45
20
Tempo BI
Blesk Jablonec vs. Technika Brno
10:2

o 5. místo
Datum a čas
Č.z.
Hřiště
Zápas
Výsledek
29.08.2021 11:30
18
Krč CENTRAL
Sokol Hluboká vs. Kotlářka Praha
12:3

o 3. místo
Datum a čas
Č.z.
Hřiště
Zápas
Výsledek
29.08.2021 13:40
22
Krč 1
Hroši Brno vs. Eagles Praha
6:8

finále
Datum a čas
Č.z.
Hřiště
Zápas
Výsledek
29.08.2021 14:00
28
Krč CENTRAL
Klasik Frýdek-Místek vs. Tempo Praha
2:10